Nazwa Regat: Fromborska Jesień 2011 - wyścig australijski

Liczba wyścigów: 1

Miejsce: Frombork
Data: 02-04.09.2011

Liczba grup: 1




Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:10:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce Punkty PS
1RALTU 4211OVCINNIKOV VALERIJ13:21:4402:11:4402:11:441 --
2KENGURURUS 741LUPEYKO VLADYMIR13:29:0602:19:0602:19:062 --
3BEZANPOL - 2071OLSZEWSKI BŁAŁŻEJ13:33:4102:23:4102:23:413 --
4KOTLINRUS 41AMELICHEV SERGEY13:41:1902:31:1902:31:194 --
5IRBISPOL 102091RUTKOWSKI JANUSZ13:41:4802:31:4802:31:485 --
6ODISSEYRUS 1671SARANEVICH ALEXANDR13:46:4102:36:4102:36:416 --
7BRYTPOL 2491FRAJKOPF SŁAWOMIR13:57:3002:47:3002:47:307 --
8PAPAGOPOL - 6001POLITAŃSKI ŁUKASZ14:02:1302:52:1302:52:138 --
9NEVORUS 15581VASHCHUK ALEXANDER14:09:0302:59:0302:59:039 --
10APHRODITEP 34-04 ?K1BAGROV IGOR14:13:4203:03:4203:03:4210 --
11BERBEĆ IIPOL - 52311SEROKA RYSZARD14:24:3203:14:3203:14:3211 --
12RAPTOR 27-6POL 102071CZAPLA PIOTR14:26:1303:16:1303:16:1312 --
13TULENRUS 5121GRADOBITOW ALIEKSEJ14:29:2903:19:2903:19:2913 --
14VEGARUS 1891ZHADOBKO SERGEY14:32:1003:22:1003:22:1014 --
15LITWINKAPOL - 72911DRABIŃSKI MARIAN 14:32:4503:22:4503:22:4515 --
16YULIARUS 2401SOSHKIN VALERYJ14:35:2503:25:2503:25:2516 --
17SEQUOIAPOL - 44391WIELGOSZYŃSKI EDWARD14:42:2203:32:2203:32:2217 --
18FORTUNA IIRUS1BOBIKOV SERGEY14:47:1103:37:1103:37:1118 --
19SZYBKA BAŚKAPOL1KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 14:50:4703:40:4703:40:4719 --
20FACILPOL 108301POLITAŃSKI STEFAN 14:52:3603:42:3603:42:3620 --
21SAMSARARUS1KORNILOV ANDREY14:55:3103:45:3103:45:3121 --
22DELPHINED - 5871ZANDER ZYGMUNT 14:56:0803:46:0803:46:0822 --
23JAZZP 3390 ?K1MIEDWIEDIEW ROMAN14:57:2903:47:2903:47:2923 --
24CYKLONPOL 1771BARKOWSKI JAROSŁAW14:58:5003:48:5003:48:5024 --
25FIRARUS 2431WAHRAMIEJEW ALEKSANDER15:03:5503:53:5503:53:5525 --
26KAPKAPOL1PANEK JACEK15:07:1603:57:1603:57:1626 --
27SZAFIRPOL - 1201SZCZEPAŃSKI TOMASZ15:08:2003:58:2003:58:2027 --
28DEJWPOL-36741KASZCZYC TADEUSZ15:14:1004:04:1004:04:1028 --
29HARNAŚPOL 86731BAŁOS EUGENIUSZ15:34:0504:24:0504:24:0529 --
30DOBRENAPOL 36491MALENTOWICZ HENRYK15:40:3204:30:3204:30:3230 --
31ARKA-ELPOL 80041KLENIEWSKI KRZYSZTOF 15:41:3204:31:3204:31:3231 --
32OYKUMENARUS 1751SULATSKIY OLEG15:54:4604:44:4604:44:4632 --
33SNAILRUS 2011BABUSZKIN YURY15:59:1904:49:1904:49:1933 --
34SPEEDPOL1FALKOWSKI ROBERTDNF::00:00:0000:00:00DNF --
35NICOLAUSPOL - 13361CZERWIŃSKI PIOTRDNF::00:00:0000:00:00DNF --
36DANAPOL 29661TOKARSKI PIOTRDNF::00:00:0000:00:00DNF --


Copyright 2011 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info