Nazwa Regat: Fromborska Jesień 2011

Liczba wyścigów: 1

Miejsce: Frombork
Data: 02-04.09.2011

Liczba grup: 3




Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:10:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce Punkty PS
1KENGURURUS 741.362LUPEYKO VLADYMIR13:29:0602:19:0603:09:27113.25
2BEZANPOL - 2071.3517OLSZEWSKI BŁAŁŻEJ13:33:4102:23:4103:14:13212
3RALTU 4211.5238OVCINNIKOV VALERIJ13:21:4402:11:4403:20:44311
4IRBISPOL 102091.3437RUTKOWSKI JANUSZ13:41:4802:31:4803:23:58410
5KOTLINRUS 41.4071AMELICHEV SERGEY13:41:1902:31:1903:32:5559
6ODISSEYRUS 1671.3981SARANEVICH ALEXANDR13:46:4102:36:4103:39:0468
7BRYTPOL 2491.362FRAJKOPF SŁAWOMIR13:57:3002:47:3003:48:0876
8NEVORUS 15581.2756VASHCHUK ALEXANDER14:09:0302:59:0303:48:2485
9RAPTOR 27-6POL 102071.3158CZAPLA PIOTR14:26:1303:16:1304:18:1194
10YULIARUS 2401.3398SOSHKIN VALERYJ14:35:2503:25:2504:35:13103
11SZYBKA BAŚKAPOL1.2794KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 14:50:4703:40:4704:42:28112
12SZAFIRPOL - 1201.2819SZCZEPAŃSKI TOMASZ15:08:2003:58:2005:05:31121


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:10:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce Punkty PS
1PAPAGOPOL - 6001.243POLITAŃSKI ŁUKASZ14:02:1302:52:1303:34:04113.25
2APHRODITEP 34-04 ?K1.2745BAGROV IGOR14:13:4203:03:4203:54:08212
3BERBEĆ IIPOL - 52311.2363SEROKA RYSZARD14:24:3203:14:3204:00:30311
4TULENRUS 5121.2552GRADOBITOW ALIEKSEJ14:29:2903:19:2904:10:23410
5LITWINKAPOL - 72911.2748DRABIŃSKI MARIAN 14:32:4503:22:4504:18:2859
6SEQUOIAPOL - 44391.2505WIELGOSZYŃSKI EDWARD14:42:2203:32:2204:25:3468
7FORTUNA IIRUS1.2732BOBIKOV SERGEY14:47:1103:37:1104:36:3177
8JAZZP 3390 ?K1.2378MIEDWIEDIEW ROMAN14:57:2903:47:2904:41:3586
9FIRARUS 2431.2612WAHRAMIEJEW ALEKSANDER15:03:5503:53:5504:55:0195
10DEJWPOL-36741.25KASZCZYC TADEUSZ15:14:1004:04:1005:05:13104
11HARNAŚPOL 86731.25BAŁOS EUGENIUSZ15:34:0504:24:0505:30:06113
12SNAILRUS 2011.2382BABUSZKIN YURY15:59:1904:49:1905:58:14122
13SPEEDPOL1.25FALKOWSKI ROBERTDNF::00:00:0000:00:00DNF1


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:10:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce Punkty PS
1VEGARUS 1891.2185ZHADOBKO SERGEY14:32:1003:22:1004:06:20113.25
2FACILPOL 108301.2103POLITAŃSKI STEFAN 14:52:3603:42:3604:29:25212
3SAMSARARUS1.2019KORNILOV ANDREY14:55:3103:45:3104:31:03311
4DELPHINED - 5871.2305ZANDER ZYGMUNT 14:56:0803:46:0804:38:15410
5CYKLONPOL 1771.2264BARKOWSKI JAROSŁAW14:58:5003:48:5004:40:3859
6KAPKAPOL1.224PANEK JACEK15:07:1603:57:1604:50:2568
7DOBRENAPOL 36491.1331MALENTOWICZ HENRYK15:40:3204:30:3205:06:3275
8ARKA-ELPOL 80041.1615KLENIEWSKI KRZYSZTOF 15:41:3204:31:3205:15:2384
9OYKUMENARUS 1751.2067SULATSKIY OLEG15:54:4604:44:4605:43:3893
10NICOLAUSPOL - 13361.2066CZERWIŃSKI PIOTRDNF::00:00:0000:00:00DNF1
11DANAPOL 29661.2TOKARSKI PIOTRDNF::00:00:0000:00:00DNF1


Copyright 2011 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info