Nazwa Regat: VI Regaty o Bursztyn Kopernika

Liczba wyścigów: 3

Miejsce: Frombork
Data: 06.08.2011

Liczba grup: 3




Podsumowanie


Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 W3 Razem Sternik Punkty
1IRBISPOL 102098.25 7 7 22.251RUTKOWSKI JANUSZ8.25
2BEZANPOL - 2077 6 8.25 21.252OLSZEWSKI BŁAŁŻEJ7
3GLORIARUS 256 8.25 6 20.253NICHIPORENKO ANDREJ6
4LITWINKAPOL - 72915 5 5 154DRABIŃSKI MARIAN 5
5SEQUOIAPOL - 44393 1 4 85WIELGOSZYŃSKI EDWARD4
6RAPTOR 27-6POL 102071 4 3 86CZAPLA PIOTR3
7ANTAŁEKPOL 11214 3 1 87OWCZARCZYK TOMASZ2
8SZYBKA BAŚKAPOL2 2 2 68KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 1

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 W3 Razem Sternik Punkty
1CYKLONPOL 1777 8.25 8.25 23.51BARKOWSKI JAROSŁAW8.25
2DELPHINED - 5878.25 7 5 20.252ZANDER ZYGMUNT 7
3HARNAŚPOL 86735 4 7 163BAŁOS EUGENIUSZ6
4JAZZP 3390 *K6 5 4 154MIEDWIEDIEW ROMAN5
5KAPKAPOL 4 3 6 135PANEK JACEK4
6NICOLAUSPOL - 13363 6 3 126WŁODKOWSKI KRZYSZTOF3
7BOSYPOL - 62431 2 2 57BOSS MARCIN 2
8MACIEK IIIPOL 2 1 1 48ŁOJEWSKI JERZY 1

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr Zdobyte punkty Miej sce Puchar serników
W1 W2 W3 Razem Sternik Punkty
1STREFA CISZY 2POL -39298.25 7 8.25 23.51JUSTYŃSKI STEFAN8.25
2MARIENZE - 0247 8.25 7 22.252MAKOWSKI TOMASZ 7
3VEGA-ALFAPOL 67166 6 6 183KAPCZYŃSKA JOANNA 6
4KUŚTYCZEKPOL - 69085 4 5 144POLAK KRZYSZTOF5
5GROGSW - 30024 5 4 135BOSS KRZYSZTOF4
6KASPZ 22633 1 3 76KAPCZYŃSKI ANDRZEJ3
7MAUSPOL2 1 0 37KUBACKI TOMASZ2
8TAAGPOL-19961 1 0 28GRELEWICZ TADEUSZ1



Wyniki


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:00:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1IRBISPOL 102091.3314RUTKOWSKI JANUSZ12:07:1501:07:1501:29:321
2BEZANPOL - 2071.3517OLSZEWSKI BŁAŁŻEJ12:06:1701:06:1701:29:362
3GLORIARUS 251.2848NICHIPORENKO ANDREJ12:10:2401:10:2401:30:273
4LITWINKAPOL - 72911.2748DRABIŃSKI MARIAN 12:14:3301:14:3301:35:024
5ANTAŁEKPOL 11211.2759OWCZARCZYK TOMASZ12:24:3501:24:3501:47:555
6SEQUOIAPOL - 44391.2505WIELGOSZYŃSKI EDWARD12:27:0901:27:0901:48:596
7SZYBKA BAŚKAPOL1.2794KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 12:27:2401:27:2401:51:497
8RAPTOR 27-6POL 102071.3029CZAPLA PIOTR12:28:4101:28:4101:55:338


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:00:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1GLORIARUS 251.2848NICHIPORENKO ANDREJ14:34:1201:34:1202:01:021
2IRBISPOL 102091.3314RUTKOWSKI JANUSZ14:32:0901:32:0902:02:412
3BEZANPOL - 2071.3517OLSZEWSKI BŁAŁŻEJ14:33:3001:33:3002:06:233
4LITWINKAPOL - 72911.2748DRABIŃSKI MARIAN 14:46:5901:46:5902:16:234
5RAPTOR 27-6POL 102071.3029CZAPLA PIOTR14:46:1901:46:1902:18:315
6ANTAŁEKPOL 11211.2759OWCZARCZYK TOMASZ14:50:0501:50:0502:20:276
7SZYBKA BAŚKAPOL1.2794KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 14:52:1101:52:1102:23:327
8SEQUOIAPOL - 44391.2505WIELGOSZYŃSKI EDWARD14:56:4301:56:4302:25:578


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 15:40:00

Nr Grupy: 1

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1BEZANPOL - 2071.3517OLSZEWSKI BŁAŁŻEJ16:25:2100:45:2101:01:181
2IRBISPOL 102091.3314RUTKOWSKI JANUSZ16:27:0300:47:0301:02:392
3GLORIARUS 251.2848NICHIPORENKO ANDREJ16:29:3600:49:3601:03:443
4LITWINKAPOL - 72911.2748DRABIŃSKI MARIAN 16:33:1100:53:1101:07:484
5SEQUOIAPOL - 44391.2505WIELGOSZYŃSKI EDWARD16:38:2500:58:2501:13:035
6RAPTOR 27-6POL 102071.3029CZAPLA PIOTR16:36:3000:56:3001:13:376
7SZYBKA BAŚKAPOL1.2794KWIATKOWSKI SŁAWOMIR 16:37:4000:57:4001:13:477
8ANTAŁEKPOL 11211.2759OWCZARCZYK TOMASZ16:38:0400:58:0401:14:058


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:00:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1DELPHINED - 5871.2079ZANDER ZYGMUNT 12:23:0801:23:0801:40:251
2CYKLONPOL 1771.2264BARKOWSKI JAROSŁAW12:24:5701:24:5701:44:112
3JAZZP 3390 *K1.2378MIEDWIEDIEW ROMAN12:24:5101:24:5101:45:023
4HARNAŚPOL 86731.2BAŁOS EUGENIUSZ12:29:0601:29:0601:46:554
5KAPKAPOL 1.224PANEK JACEK12:30:4101:30:4101:51:005
6NICOLAUSPOL - 13361.2066WŁODKOWSKI KRZYSZTOF12:37:4701:37:4701:57:596
7MACIEK IIIPOL 1.2038ŁOJEWSKI JERZY 12:41:4801:41:4802:02:337
8BOSYPOL - 62431.2018BOSS MARCIN 12:43:0301:43:0302:03:518


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:00:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1CYKLONPOL 1771.2264BARKOWSKI JAROSŁAW14:55:1601:55:1602:21:221
2DELPHINED - 5871.2079ZANDER ZYGMUNT 15:01:2302:01:2302:26:372
3NICOLAUSPOL - 13361.2066WŁODKOWSKI KRZYSZTOF15:03:3202:03:3202:29:033
4JAZZP 3390 *K1.2378MIEDWIEDIEW ROMAN15:00:3102:00:3102:29:114
5HARNAŚPOL 86731.2BAŁOS EUGENIUSZ15:09:1702:09:1702:35:085
6KAPKAPOL 1.224PANEK JACEK15:12:4302:12:4302:42:276
7BOSYPOL - 62431.2018BOSS MARCIN 15:21:5202:21:5202:50:307
8MACIEK IIIPOL 1.2038ŁOJEWSKI JERZY 15:27:4002:27:4002:57:468


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 15:40:00

Nr Grupy: 2

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1CYKLONPOL 1771.2264BARKOWSKI JAROSŁAW16:39:2400:59:2401:12:511
2HARNAŚPOL 86731.2BAŁOS EUGENIUSZ16:42:3801:02:3801:15:102
3KAPKAPOL 1.224PANEK JACEK16:41:4701:01:4701:15:373
4DELPHINED - 5871.2079ZANDER ZYGMUNT 16:43:0201:03:0201:16:084
5JAZZP 3390 *K1.2378MIEDWIEDIEW ROMAN16:41:4501:01:4501:16:265
6NICOLAUSPOL - 13361.2066WŁODKOWSKI KRZYSZTOF16:43:4501:03:4501:16:556
7BOSYPOL - 62431.2018BOSS MARCIN 16:55:4101:15:4101:30:577
8MACIEK IIIPOL 1.2038ŁOJEWSKI JERZY DNF::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 1

Godzina startu: 11:00:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1STREFA CISZY 2POL -39291.1756JUSTYŃSKI STEFAN12:23:4301:23:4301:38:251
2MARIENZE - 0241.1925MAKOWSKI TOMASZ 12:22:3301:22:3301:38:262
3VEGA-ALFAPOL 67161.1746KAPCZYŃSKA JOANNA 12:27:0601:27:0601:42:183
4KUŚTYCZEKPOL - 69081.1768POLAK KRZYSZTOF12:29:0201:29:0201:44:464
5GROGSW - 30021.1772BOSS KRZYSZTOF12:33:1201:33:1201:49:435
6KASPZ 22631.1784KAPCZYŃSKI ANDRZEJ12:41:0901:41:0901:59:126
7MAUSPOL1.2KUBACKI TOMASZ12:50:0601:50:0602:12:077
8TAAGPOL-19961.2GRELEWICZ TADEUSZDNF::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 2

Godzina startu: 13:00:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1MARIENZE - 0241.1925MAKOWSKI TOMASZ 14:54:4001:54:4002:16:441
2STREFA CISZY 2POL -39291.1756JUSTYŃSKI STEFAN14:58:1601:58:1602:19:022
3VEGA-ALFAPOL 67161.1746KAPCZYŃSKA JOANNA 15:02:1502:02:1502:23:363
4GROGSW - 30021.1772BOSS KRZYSZTOF15:12:3902:12:3902:36:094
5KUŚTYCZEKPOL - 69081.1768POLAK KRZYSZTOF15:16:5702:16:5702:41:105
6KASPZ 22631.1784KAPCZYŃSKI ANDRZEJDNF::00:00:0000:00:00DNF
7MAUSPOL1.2KUBACKI TOMASZDNF::00:00:0000:00:00DNF
8TAAGPOL-19961.2GRELEWICZ TADEUSZDNF::00:00:0000:00:00DNF


Nr wyścigu: 3

Godzina startu: 15:40:00

Nr Grupy: 3

L.p. Nazwa Jachtu Nr KWR Sternik Czas mety Czas trasy Czas KWR Miejsce
1STREFA CISZY 2POL -39291.1756JUSTYŃSKI STEFAN16:38:2700:58:2701:08:431
2MARIENZE - 0241.1925MAKOWSKI TOMASZ 16:42:0201:02:0201:13:582
3VEGA-ALFAPOL 67161.1746KAPCZYŃSKA JOANNA 16:43:3801:03:3801:14:453
4KUŚTYCZEKPOL - 69081.1768POLAK KRZYSZTOF16:48:2501:08:2501:20:314
5GROGSW - 30021.1772BOSS KRZYSZTOF16:48:2701:08:2701:20:355
6KASPZ 22631.1784KAPCZYŃSKI ANDRZEJ17:09:2001:29:2001:45:166
7MAUSPOL1.2KUBACKI TOMASZDNC::00:00:0000:00:00DNC
8TAAGPOL-19961.2GRELEWICZ TADEUSZDNC::00:00:0000:00:00DNC


Copyright 2011 Szablon do liczenia regat On-Line e-mail: info@zalew.info